Liposukcja infradźwiękowa N.I.L – sposób na piękną sylwetkę

Liposukcja infradźwiękowa N.I.L - sposób na piękną sylwetkę

Piękna sylwetka z zachowaniem idealnych proporcji to cel większości kobiet i niejednego mężczyzny. Niestety, często pomimo odpowiedniej diety i wielu godzin na siłowni nie udaje nam się osiągnąć zamierzonego celu. Nawet utrzymanie prawidłowej wagi ciała nie jest gwarancją smukłej sylwetki, ponieważ tłuszcz potrafi gromadzić się punktowo w najmniej odpowiednich miejscach, tworząc tzw. otyłość miejscową. W konsekwencji częstym problemem są nieestetyczne fałdy tworzące się głównie w okolicy tali, ale również na kolanach, okolicach intymnych czy podbródku.

Najskuteczniejszą metodą, która pozwoli Ci szybko usunąć nadmiar tłuszczu, jest liposukcja, czyli tzw. odsysanie tłuszczu. Zabieg liposukcji kojarzy się jednak z poważną operacją, bólem i długim powrotem do zdrowia. Nic bardziej mylnego! Specjaliści z Bieńkowscy Clinic Bydgoszcz wyjaśniają, na czym polega liposukcja infradźwiękowa N.I.L., która w niewielkim stopniu przypomina tradycyjną liposukcję.

Co to jest liposukcja N.I.L.?

Liposukcja infradźwiękowa N.I.L. to najszybszy i jednocześnie najskuteczniejszy sposób na uzyskanie sylwetki o idealnych proporcjach. Ćwiczenia fizyczne nie zawsze pozwalają na osiągnięcie zadowalających rezultatów, zwłaszcza gdy chodzi o nadmiar tkanki tłuszczowej w miejscach, takich jak wzgórek łonowy, twarz, kolana czy dolegliwość o nazwie ginekomastia czy lipomastia. Jeśli chcesz na stałe pozbyć się problemu, polecamy wypróbowanie liposukcji infradźwiękowej N.I.L.

W odróżnieniu od liposukcji przeprowadzanych do tej pory, ta forma zabiegu odsysającego tłuszcz daje jeszcze lepsze efekty przy jednoczesnym skróceniu okresu rekonwalescencji do minimum. To nie jedyne zalety zabiegu przeprowadzanego w naszej klinice, ponieważ decydując się na liposukcję infradźwiękową, oszczędzisz sobie również sporo bólu.

W Bieńkowscy Clinic wykonuje się liposukcję przy użyciu najnowocześniejszej metody opatentowanej przez belgijską firmę Euromi®. Cechą charakterystyczną tej metody jest:

  • unikalny, wibracyjny ruch kaniuli, zwany nutacyjnym;
  • innowacyjna metoda pozwala na precyzyjne przeprowadzenie odsysania tłuszczu w bardzo komfortowy dla Pacjenta sposób, czyli w znieczuleniu miejscowym;
  • nutacyjny ruch głowicy ułatwia i przyspiesza cały zabieg.

To jedna z najnowszych metod stosowana w Polsce od niespełna trzech lat, jednak lekarze z Bieńkowscy Clinic mogą pochwalić się dużym doświadczeniem w przeprowadzaniu liposukcji N.I.L., ponieważ wykonują zabiegi tą metodą jako jedni z pierwszych w kraju.

Nutacyjna liposukcja infradźwiękowa – efekty

Liposukcja nutacyjna może być przeprowadzona nawet na bardzo delikatnych częściach ciała, jak twarz i okolice intymne. Unikalna metoda nie pozostawia zgrubień, jak to było do tej pory przy użyciu starszych modeli aparatów do liposukcji. Po wstępnej konsultacji określa się stopień i obszar zabiegu.

Po liposukcji pozostają niewielkie blizny, które stopniowo stają się praktycznie niewidoczne – to minimalne poświęcenie, biorąc pod uwagę imponujące efekty, jakie możesz uzyskać po liposukcji. Usunięta tkanka tłuszczowa nie regeneruje się, więc uzyskana poprawa wyglądu jest stała. W efekcie partia ciała poddana zabiegowi staje się wyraźnie szczuplejsza.

Dowiedz się więcej o tym, jak wygląda nutacyjna liposukcja N.I.L. w Bieńkowscy Clinic.

Poprzedni artykułTorebka ze skóry naturalnej czy ekologicznej – jaką wybrać?
Następny artykułModna i nowoczesna odzież medyczna

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj