Onda Deka – pionierska technologia która redukuje cellulit i ujędrnia ciało

Cellulit i miejscowe otłuszczenie sylwetki powodują problemy z samoakceptacją i gorszy nastrój, skutecznie obniżają samoocenę. Wiele kobiet zastanawia się, jak skutecznie walczyć z tymi niedoskonałościami, by móc bez skrępowania odsłaniać swoje ciało latem i nosić dopasowane stroje, zamiast wciąż ukrywać figurę pod luźnymi ubraniami?

Medycyna estetyczna oferuje szereg skutecznych zabiegów zwalczających tzw. skórkę pomarańczową oraz wysmuklających ciało. Jednym z najpopularniejszych i najefektywniejszych jest technologia Onda Deka wykorzystywana w Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy i Częstochowie – na czym dokładnie polega i jakie korzyści daje?

Skąd bierze się miejscowe otłuszczenie i cellulit?

Lokalne, nierównomierne nagromadzenie tkanki tłuszczowej w różnych partiach ciała, takich jak uda, brzuch, biodra, okolice kolan, czy ramiona (w tym nieestetyczne poduszeczki wokół pach), to problem, który dotyczy nie tylko osób z nadwagą, ale i tych, których wskaźnik masy ciała jest na prawidłowym poziomie (BMI – Body Mass Index). Przyczyny takiego stanu rzeczy nie są do końca znane, może to mieć związek z zaburzeniami hormonalnymi lub uwarunkowaniami genetycznymi.

Samodzielna walka z miejscowym otłuszczeniem ciała oraz towarzyszącym mu zwykle cellulitem, jest więc naprawdę trudna, często zbilansowana dieta i regularna aktywność fizyczna są niewystarczające i konieczne jest sięgnięcie po bardziej nowoczesne rozwiązania, w tym wyszczuplające zabiegi medycyny estetycznej, takie jak Onda Deka. Jakich efektów można się spodziewać, decydując się na właśnie tę metodę likwidacji miejscowego depozytu tłuszczowego?

Dlaczego warto skorzystać z terapii Onda Deka?

W czym tkwi sekret rewolucyjnego zabiegu Onda Deka? Innowacyjne urządzenie wyposażone w dwie głowice zabiegowe (przeznaczone do płytkiego oraz głębokiego działania) wykorzystuje mikrofale Coolwaves, które przenikają przez skórę właściwą do tkanki tłuszczowej – precyzyjnie ją redukując. Jest to bardzo bezpieczna i nieinwazyjna metoda likwidacji cellulitu oraz miejscowego otłuszczenia, która nie uszkadza okolicznych tkanek, działając tylko tam, gdzie powinna. Mikrofale o częstotliwości 2,45 GHz rozbijają komórki tłuszczowe (które są usuwane z organizmu w naturalnych procesach metabolicznych) w szybki i komfortowy sposób. Pacjentka nie odczuwa bólu ani innych, nieprzyjemnych dolegliwości, co jest dużą zaletą zabiegu.

Jakie efekty gwarantuje terapia Onda Deka? Poddając się serii zabiegów w kilkutygodniowych odstępach czasu (dokładną liczbę ustala się indywidualnie z lekarzem, po wstępnej konsultacji) możemy zauważyć:

 • redukcję cellulitu (nawet w zaawansowanym stadium),
 • ujędrnienie i wysmuklenie ciała (zmniejszenie obwodów),
 • wyraźne wygładzenie skóry,
 • likwidację miejscowej tkanki tłuszczowej.

Technologia Onda stymuluje też fibroblasty do wzmożonej produkcji kolagenu i eliminuje wiotkość skóry. Co istotne, zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji, od razu wizycie w gabinecie lekarza pacjentka może wrócić do normalnego trybu życia. Jeśli chodzi o zalecenia pozabiegowe, ważne jest intensywne nawadnianie organizmu (2-3 l płynów dziennie), rezygnacja z dużego wysiłku fizycznego, gorących kąpieli oraz sauny przez kolejne kilka dni.

Jakie są podstawowe przeciwwskazania do zabiegu Onda Deka?

Z terapii Onda Deka nie mogą skorzystać panie, które są w ciąży lub nadal karmią piersią. Inne czynniki uniemożliwiające zakwalifikowanie pacjentki do zabiegu to:

 • choroby nowotworowe,
 • zaburzenia pracy serca,
 • rozrusznik serca,
 • zaburzenia krzepnięcia krwi,
 • stany zapalne skóry,
 • przewlekłe choroby nerek i wątroby,
 • żylaki kończyn dolnych z owrzodzeniem.

Podsumowując, precyzyjność mikrofal Coolwaves jest niesamowita, a osiągnięte efekty trwałe i spektakularne. Urządzenie poprawia wygląd kondycję skóry bez bólu i wyrzeczeń.

Więcej cennych informacji na temat zabiegu wyszczuplającego i modelującego ciało urządzeniem Onda Deka znajdziesz na stronie internetowej: https://bienkowscyclinic.pl/

Poprzedni artykułZ tymi produktami twój makijaż będzie nie do zdarcia
Następny artykułZegarek Armani męski dla współczesnego mężczyzny

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj